Servis jako samozřejmost

29.01.2018

Běžná situace, kterou zažil každý z nás. Koupíte si například krásný značkový kabát. Bez problému ho nosíte dva roky a jako na potvoru tři dny po záruce se Vám protrhne kapsa. Zajdete do obchodu, poprosíte o opravu, i kdyby byla na Vaše náklady. Prodavačka odmítavě zavrtí hlavou, že takovou službu nemají a ať se obrátíte na šikovnou švadlenu. Ta že Vám to opraví...

Prosím? vždyť jsem si koupila kabát za 4 tisíce

Jak je možné, že v dnešní době si koupíte drahou věc a firma, značka, obchod nejsou schopni Vám poskytnout takové služby, které by Vám zaručily bezproblémové nošení a i po 3 letech Vám kabát opravily.

NIkdo nečeká, že služba bude zadarmo. Ale shánění šikovné švadleny jsou pro Vás další starosti. Bylo by přece přirozené do obchodu, kde jste věc zakoupili, přijít a vesele opět odejít s pocitem, že za týden se pro kabát můžete zastavit a zaplatíte pouze 400 Kč za opravu a tím si ušetříte starosti.

Jak to chodí u nás 

Záruka, není u nás jen na 2 roky

Pouze 2 roky pro nás neplatí. Je mnoho situací, které šperk poničí. Pokud se Vám stane během let nošení našich šperků, jakákoliv "závada". Omylem jej vyperete, upustíte jej na zem, tím Vám z špeku odpadne kamínek, nebo se roztříští minerál..

Kvalita a servis je naší předností!

Není třeba zoufat, stačí nás kontaktovat. Dohodneme se na předání šperku a my se Vám o něj s láskou postaráme. Doplníme odpadlé kamínky, krystaly, navlečeme nové minerály a korálky. Očistíme a nablýskáme tak, aby vypadal jako nový.

V případě velkého poškození nemusíte být smutná, po dohodě Vám rády poskytneme slevu na další Vámi vybraný šperk.

Dárky, které nepadnou

Rádi obdarováváte, ale bojíte se kupovat něco na míru? U nás se nemusíte bát. V případě, že šperk milé dámě nepadne do oka, velikostně, barevně nebo druhem šperku. Je možné šperk vyměnit, nebo upravit přesně na míru.

Věříme, že s našim servisem budete velice spokojená a že se na nás budete ráda obracet.

S láskou Soňa a Eva